חזרה לעמוד ראשי

אגרול בהופעה חיה מיוחדת

גני  טרופיגן , מוצ"ש 30.8.2003

 

זו אינה פרסומת. זו הודעה חשובה לאוהבי הרוק המתקדם בישראל. עורך האתר לא יקבל כרטיס חינם, והוא מתכוון להגיע בהמוניו ולשלם את מחירו המלא של הכרטיס הענוג, ככל הנראה 50 שקלים, אבל בבקשה לא לתפוס אף אחד במילה. כבר ראיתי את אגרול בהופעה, ולכן אני משוכנע שזה יהיה אירוע הפרוג-רוק הישראלי הגדול ביותר של קיץ 2003.

זו הפקה ראשונה מסוגה של ערב פרוגרסיב תחת כיפת השמיים. הקבוצה מנגנת ומופיעה יחד משנת 1995 כמעט בכל פאב או מועדון נחשב כמו הבארבי, היניקן הבימה, הגאראג', הסיטי-הול, טרסה  ועוד. היא חוזרת אחרי תשעה חודשי עבודה במזרח הרחוק.

בהופעה תנגן הלהקה חומר מקורי וכן גרסאות כיסוי מלהיבות ללהקות הגדולות של הז'אנר הפרוגרסיבי העולמי: ג'טרו טאל, ג'נסיס, קינג קרימזון, קאמל, פינק פלויד, קווין, יס ואחרות. האירוע יתקיים בגן האירועים 'טרופיגן'  (צומת ירקון) וצפויה הפקה יוקרתית ומושקעת בשילוב הקרנות DVD על מסכים, פינות אוריינטליות, דקורציה, דוכני מזון, עמדה למכירת דיסקים (צליל) ובר  עשיר. נתראה בשלושים לאוגוסט.  

 

"הקשר החם עם הקהל, האנרגיה והביצועים שלהם למיטב הקלאסיקה של הרוק המתקדם היו מדהימים גם בשעה שתיים בלילה...הם הפגינו רמת נגינה שלא היתה מביישת אפילו את להקות המקור. הם ממש הצליחו לרתק את הקהל עד לשעות הקטנות של הלילה".

(ביקורת על אגרול מאת רונן צומר ב'ידיעות אחרונות' באינטרנט)

 

21:30  פתיחת שערים, מ 22:30 ועד הרבה אחרי חצות: רוק מתקדם משובח. ההופעה תימשך בין שעתיים לשלוש שעות. כדאי לבוא עירניים.

 

חברי הלהקה:

שירה וגיטרות - ליאור סקר

קלידים- ליאור טלמור

גיטרות- שגיא אחיאל

תופים- גיל אידן (אגרול)

בס- דן קרפמן

חליל (נגנית אורחת) - נעמה שליו

סאונד- גיא ווב

 

פרטים נוספים:  ירון ברבי - 863026 - 053  7463671– 09

במקום אבטחה מסודרת

 

 

הזמנה להופעה

הזמנה להופעה
חזרה לעמוד ראשי

www.mitkadem.co.il