רוק מתקדם - מדריך עברי - חזרה לעמוד ראשי
המדריך העברי לרוק מתקדם - חדשות, ביקורות, להקות, מאמרים, ראיונות, ביוגרפיות - כל מה ש'פרוגרסיב'
מארס וולטה בישראל 2012 רוק מתקדם > אירועים וחדשות > מארס וולטה

מארס וולטה בישראל

תגובות זועמות על הופעתה הראשונה של להקת הרוק הפרוגרסיבית-אלטרנטיבית בישראל, ביום שני, ה-11/6/12 בהאנגר 11, תל אביב. הלהקה נתנה הופעה קצרה מדי, סירבה לעלות להדרן, לא ביצעה קטעים ישנים, והגזימה עם הג'ם סשנים; גם הסאונד היה בינוני, והלהקה עצמה לא תיקשרה כמעט עם הקהל

הייתם בהופעה של מארס וולטה? הוסיפו עכשיו את התגובה שלכם בעמוד זה

עודכן: 13 יוני 2012


 • בקבוצת פרוגיסטאן בפייסבוק הופיעו מיד התגובות הבאות: "הופעת חימום ארוכה ומביכה של הבנות, להקה לא מתקשרת, סט ליסט תמוה, הופעה קצרצרה ללא הדרן... לפחות טייני פינגרס היו הפתעה לטובה" (שחר טל)
  "זה לא רק אתה... היה ביזיון. 2 שירים מאלבומים שהם לא האחרון, שהוא לא בדיוק כוס התה שלי. גם שהם היו נחמדים מספיק בשביל לעשות את גוליית הם החליטו לעשות אותו בחצי מהקצב המקורי, אולי הם שכחו איך מנגנים מהר... והכי מלוכלך זה שהם נתנו לקהל לעמוד 10 דקות ולהריע אחרי שהם ירדו מהבמה ולא עלו להדרן. בחיים לא התאכזבתי ככה מהופעה" (רועי לייבוביץ')
  "זה היה ממש קשה. להקה שאני כל כך אוהב כמו המארס וולטה, אחת שאני מציב בראש הסולם שלי כל כך מאכזבת אותי...גם השירים שהגיעו רק מהאלבום האחרון (או 2 משום אלבום בכלל), גם העיבוד הזוועה לגוליית', גם הסאונד, גם העובדה שלא היה פרקאשנס בכלל - אחד הדברים המזוהים עם הלהקה. וגם ההדרן כמובן... פשוט זוועה (יובל ברוסילובסקי)


 • "אני באמת רוצה לבקש את הכסף שלי בחזרה. הם עלו לשעה. אם זה היה ידוע מראש לא הייתי בא." (צבי הסל)


 • "מילא שרוב השירים היו מהאלבום האחרון, ושהסאונד היה מאכזב כיאה להאנגר 11, אבל הקטע עם ההדרן היה ביזיון." (אוריאל אפשטיין)


 • גם ב'עכבר העיר' לא התלהבו בכלל - "ההופעה היתה קצרה, וחוסר התקשורת של הלהקה עם הקהל בהחלט העצים את הדיסוננס...מיקום לא מוצלח וסאונד מאכזב...ההבטחה לא מומשה, הקליימקס לא הגיע וההופעה הסתיימה בחטף ובשקט, משאירה מאחוריה הרבה אכזבה." (מאת מאי קסטלנובו).


 • אושר פרנק כתב בעמוד האירוע של המופע בפייסבוק: "בדקה הראשונה שהם הופיעו על הבמה הייתה עדיין תחושה של קסם...כנראה שלא הכנתי את שיעורי הבית שלי כמו שצריך כי לא באמת הצלחתי לזהות את השירים, וכשכל שיר נגמר קיוותי שהנה עכשיו הם הולכים לתת בראש עם איזה קטע מפוצץ מתוך Deloused in the comaturium או לחשמל אותנו עם משהו מתוך AMPUTECTURE, ופשוט לא היה את זה...וככל הנראה האלבום החדש או שאיננו משתווה לראשונים או שהלהקה פשוט הייתה עייפה...היה קצר מאוד, הם עלו בערך ב 23:15 וירדו בערך ב 00:20. עמדתי עם השורות הראשונות ושאגנו חיכינו שהם יחזרו, והיינו בשוק כשעובדי הבמה התחילו לפרק את הציוד והדליקו לנו את האור..."


 • ב-mako כתב מטעם העיתון, המבקר יוספי שלמה: "הביצועים היו מטורפים, קורעים, מגניבים. עומר השתגע על הגיטרה, ושאר הנגנים מאוד הרשימו, במיוחד המתופף העוצמתי, אבל היה קשה להתעלם מהאכזבה של הקהל המפרגן, שציפה לשמוע יותר שירים ישנים". לעומת זאת, התגובות לכתבה היו פחות רחמניות.


 • אריאל שאל 'באמת היית בהופעה?!' בתגובתו לכתבה של יוספי שלמה ב-mako: "הסאונד היה נוראי, הפלייליסט עוד יותר (8 שירים, 5 חדשים ו-1 שלא נמצא באף דיסק...), סדריק הסולן זייף מלא והכי אכזב את מי שמעריץ את הלהקה כבר שנים ! איך אפשר לנגן שיר של 20 דקות של חפירות שלא נמצא באף דיסק שלהם ?!?! מילא היו משחקים עם התאורה קצת כדי לשנות את האווירה בקטעים החופרים ולהוסיף קצת עניין. אבל התאורה כל ההופעה נשארה אותו דבר. ממש לא היה משהו אחד טוב בהופעה חוץ מהשיר האחרון...".


 • דורון כתב תגובה ב-mako תחת הכותרת 'הופעה איומה': "ההופעה הכי גרועה שראיתי, ואני קרוע על הלהקה הזו. כותב הביקורת פה מדבר על הופעה מצויינת וביצועים מהממים. אני לא באמת הבנתי משהו בגלל סאונד תופתי שגרם נזק לאזני הקהל. להקה משועממת ומינימליסטית שממש התקמצנה על הביצועים. עומר נראה עייף ומשועמם. תאורן לא היה, טכנאי מוניטור שלהם נשאר בבית ועל הבמה היה מישהו מקומי. על הסאונד היה מופקד מישהו שלא ידע מה לעשות עם עצמו. היה נורא. אכזבה עמוקה ביותר. לכותב הביקורת - לא חייבים לפרגן בכל מחיר. אפשר גם להגיד את האמת, זו היתה הופעה מעליבה. לא פחות"


 • חברי הלהקה:
  • עומאר רודריגז-לופז - גיטרות
  • סדריק ביקסלר-זבאלה - שירה
  • חואן אלדרטה - בס
  • מרסל רודריגז-לופז - קלידים, כלי הקשה
  • דינטוני פארקס - תופים

  • כרטיסים: 279 שקלים. מכירה מקוונת של כרטיסים אלקטרוניים דרך אתר e-tickets.


  • התגובות שלכם: מה יש לכם לומר על ההופעה של מארס וולטה בתל אביב?

  תגובות ישנות בארכיון - ההופעה של מארס וולטה בישראל • ביקורת על אלבום הבכורה של מארס וולטה

  De-Loused in the Comatorium
  De-Loused in the Comatorium

  אודות האתר / עמוד ראשי / חדשות ואירועים / ביקורות אלבומים / להקות ואמנים / הספר

  Email: uribreitman@gmail.com

  Mitkadem.co.il