רוק מתקדם - מדריך עברי - חזרה לעמוד ראשי

UFO מיוזיק

דיסקים, חולצות רוק, דיוידי, אנימציה יפנית

חנות 'יו-אף-או מיוזיק' (UFO Music) -- דיסקים של רוק מתקדם, חולצות ואביזרים, דיוידי הופעות מוסיקה, אנימציה יפנית, פוסטרים ועוד.

כתובת: דיזנגוף סנטר, בניין B, שער 6 (היציאה לרח' קינג ג'ורג') תל אביב.

איך מוצאים את החנות: לאחר כניסה דרך שער 6, החנות היא השישית מצד ימין

שעות פתיחה: ראשון-חמישי 11:00 עד 21:30; שישי - 10:00 עד 16:00; (מוצ"ש - סגור)

טלפון : 03-5257666

אתר חדש: ufomusic.co.il

עמוד החנות באתר דיזנגוף סנטר

דוא"ל: ufomshop@gmail.com

החנות מתמחה במוסיקת רוק מתקדם, מטאל, פרוג-מטאל, רוק נסיוני (אקספרימנטלי). UFO מיוזיק היא גם המפיצה הבלעדית של חברת 'רילפס' ("Relapse") בארץ, ובקרוב יצטרף עוד לייבל עצמאי ומעניין, במחירים בלעדיים.


בנוסף אפשר למצוא ב-UFO מבחר גדול של חולצות רוק, חולצות מטאל, חולצות אנימציה, תיקים, ארנקים ואביזרים אחרים כמו DVD של הופעות מוסיקה -- גם בהזמנות אישיות. החנות היא גם חנות אנימציה יפנית מהגדולות בארץ, ומציע מכירה וספריית השכרה במבחר גדול של פריטים. מכיוון שאי אפשר להוריד חולצות ופריטי אופנה מהאינטרנט בחינם (בניגוד למוסיקה), החנות מתפרנסת מעיקר ממכירת מרצנ'דייז כזה.


בעלי החנות והעובדים: מתן בריל, טיגרן פפיאן, אבי נשיא. החנות נפתחה בשנת 2002 והיתה ממוקמת בעבר בתוך ירושלים (רח' אגריפס 8), אך הסניף הירושלמי החליט 'לעבור דירה' לבירת המוסיקה של ישראל, תל אביב.

UFO Music Logo
UFO Music

"UFO מיוזיק" ממוקמת היטב במרכז תל-אביב - ליד פגישת הרחובות שלמה המלך, קינג ג'ורג' (המלך ג'ורג') ורח' הנביאים. היא נמצאת במרחק הליכה מן הסניף החדש של 'האוזן השלישית' על יד דיזנגוף סנטר, קרוב ל'חוד המחט' (כיכר מסריק 19), 'קצת אחרת' ברח' דיזנגוף 93 (על יד הכיכר), חור בשחור ברח' שלמה המלך 5, 'דיסק סנטר' בתוך דיזנגוף סנטר ועוד. מי שימשיך במעלה רח' הנביאים יגיע בסוף הדרך למרכז לונדון מיניסטור, ובתוכו החנות 'מוסיקה נטו' המעולה.


המדריך העברי לרוק מתקדם (Mitkadem.co.il) איננו מקושר בשום אופן - עסקי או מסחרי - לפעילויות חנות 'UFO מיוזיק', והמידע הניתן כאן אודות חנות UFO מוגש כשירות לציבור ללא תשלום או תמורה כלשהי. המדריך הפרוגרסיבי שלפניכם תומך בחנויות מוסיקה אוונגארדיות ונסיוניות, כפתרון לחובבי רוק מתקדם שרוצים להשיג אלבומים נדירים ואינם נענים ברשתות הגדולות.


UFO Music
'UFO' בהחלט איננה חנות המוסיקה היחידה המופיעה במדריך - הנה גם חור בשחור, רשת צליל, התו השמיני, האוזן השלישית, קצת אחרת, ג'אזיס ועוד חנויות מוסיקה בארץ ובעולם העוסקות בז'אנר המכונה רוק מתקדם ("פרוגרסיב").
ספר רוק מתקדם עברי
רוק מתקדם משנות ה-60 ועד היום
ספר רוק מתקדם עברי
אודות האתר / הספר / עמוד ראשי / חדשות ואירועים / ביקורות אלבומים / להקות ואמנים

Email: uribreitman@gmail.com

Mitkadem.co.il